top of page

04

#Başarılar

2022 - Film Festivali

Yazarlığını & yönetmenliğini yapmış olduğum "Karanlık Öyküler" isimli mini dizi, Buenos Aires International Film Festival - Web Series'de en iyi yönetmen kategorisinde resmi seçkiye kaldı.

JPG-12.jpg
11. JPG.jpg

2022 - Caltech Film Gösterimi

Yazarlığını ve yönetmenliğini yapmış olduğum “Karanlık Öyküler” adlı mini dizi, Kalifornia Teknoloji Enstitüsü’nde (Caltech) açık hava sinemasında gösterildi.

2022 - Kısa Film Yarışması

Yazarlığını ve yönetmenliğini yapmış olduğum "Sufle" isimli kısa film, Sabancı Vakfı 6. Kısa Film Yarışması’nda mansiyon ödülü kazandı.

Untitled-1.jpg
888888-08.jpg

2019 - Base İstanbul Sergisi

Yazarlığını ve yönetmenliğini yapmış olduğum “Deux Ex Machina” isimli kısa film, Base İstanbul'un 2019 seçkisinde yer aldı. Sergiye tanınmış sanatçılar, koleksiyonerler ve eleştirmenler de katıldı.

2018 - Fotoğraf Sergisi

İki yıl boyunca İspanya'da Erasmus yaptım. Bu süreçte pek çok farklı İspanyol şehirde sayısız fotoğraf çektim. Çektiğim bu fotoğraflarla "Una Mirada Extranjera" adında (Bir Yabancının Gözünden) bir sergi açtım.

4. JPG.jpg
CACA-02.jpg

2018 - Film Festivali

Paul Blest adlı İspanyol Rock grubunun "Soul & Breathing" isimli parçası için yönetmiş olduğum video klip, European Cinematography Awards’ın kazananı oldu.

2018 - Film Festivali

Paul Blest adlı İspanyol Rock grubunun "Soul & Breathing" isimli parçası için yönetmiş olduğum video klip, European Gold Movie Awards'da resmi seçkiye kaldı.

JPG-03.jpg
BABA-10.jpg

2016 - Film Festivali

Yazarlığını & yönetmenliğini yapmış olduğum "Deux Ex Machina" isimli kısa film, Roselle Park Shorts! Film Festival'da resmi seçkiye kaldı.

2013 - İllüstrasyon Sergisi

Hacettepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda sıraların üstüne çizdiğim illüstrasyonlar ile "Derdimi Anlatacak Kadar" isimli bir kişisel illüstrasyon sergisi açtım. Kimileri tarafından sanat, kimileri tarafından vandalizm olarak değerlendirilen bu sergiye öğrenciler ve öğretmenler yoğun ilgi gösterdi.

5. JPG.jpg
9. JPG.jpg

2013 - Erasmus IP Sanat Projesi

Üniversite eğitimim esnasında bir Erasmus IP projesi için seçildim. Bu proje kapsamında Belçika’ya gittim. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen sanatçılarla birlikte çikolata kullanarak tuval üstüne bir Antwerp efsanesini resmettik. Fikri ortaya atan ve projeyi yürüten kişiydim. Bu resim şu an hala Belçika’da bir çikolata müzesinde sergileniyor.

2012 - İlk Kişisel Sergim

Eski okulum Tevfik Fikret’te bir sergi açmaya karar verdim. Bu sergi kapsamında pek çok farklı disiplinde üretmiş olduğum (kara kalem, akrilik, yağlı boya…) çalışmalarım ilk kez ziyaretçilerle buluştu.

6-06.jpg
CA-07.jpg

2012 - Sahne Performansı

Ankara Güzel Sanatlar Lisesi’nde bir sahne performansında yer aldım. Müzik bölümü öğrencileri Vivaldi'nin “Dört Mevsim” adlı eserini seslendirirken, resim bölümü öğrencileri dört farklı tuvale dört mevsimi resmetti. Performans 10 dakika sürdü.

İletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

İletişime
Geç

Kafanda soru işaretleri oluştuysa iletişime geçmekten çekinme...

bottom of page