REFERANSLAR

NİSA EMANET

Decathlon PR Uzamanı

“Hem “70 farklı spor tek çatı altında.” sloganımıza, hem de samimi marka duruşumuza oldukça güzel uyum sağlayan fikirler üretti ve karar kıldığımız fikri çok profesyonel bir şekilde hayata geçirdi. Oldukça pozitif yönde yorumlar aldığımız bu reklam projesinin ardından, Efe Tuncay’ın birlikte çalışması kolay, net, çözüm odaklı ve hızlı biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.”

SELAHATTİN BİRGÜL

BluTV Sanat Yönetmeni

“Efe Tuncay 2019 Nisan ayında şirketimiz adına bir reklam projesi hazırlamış ve yaptığı iş ile takdirimizi kazanmıştır. Enerjisi, profesyonel yaklaşımı ve hevesli duruşuyla size de katkı sağlayacağı kanaatindeyim.”

PAUL BLEST

İspanyol Rock Grubu

“Paul Blest grubunun üyeleri olarak, Efe Tuncay ile çalışmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. İlk video klibimizi çekerek harika ve sıra dışı bir işe imza attı. Üstelik bu çalışma Alcoi'de büyük beğeni topladı. Gelecekte tekrar birlikte çalışmayı umuyoruz.” 

TUNCER SAKGÜN

Switch-On Media'nın Yöneticisi

“Efe Tuncay’ın yaratıcılığı ve tutkusu beni çok etkiledi. Ayrıca kavramsallaştırma ve grafik tasarım alanlarında çok başarılı. Etik değerleri ve pek çok yeteneği olan, parlak, çalışkan bir genç olduğunu kanıtladı. Seçtiği kariyerde çok başarılı olacağına dair hiçbir şüphem yok. Onu tüm kuruluşlara içtenlikle öneriyorum.” 

ASLI SAĞLAM

Evamigo'nun Yaratıcısı

“Türk sosyal medya platformu Evamigo'nun yaratıcıları olarak, reklam filmlerimiz için Efe Tuncay ile çalışmış olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyor ve konu görsel sanatlar olunca onu diğer tüm şirketlere öneriyoruz. Efe genç ancak çok yetenekli. Ekip çalışmasının üstesinden profesyonel bir yaklaşımla geldi ve yaşının ötesinde kararlar alarak işini ortaya koydu. Yolunun açık olmasını diliyor, gelecekte birlikte yeni işlere imza atmayı umuyoruz.”

ROSS VICTORY

Yazar

“Efe Tuncay ile bir illüstrasyon işi için iletişime geçtim. Kafamdaki konseptin ruhunu çok iyi bir şekilde yakaladı. Detaylara verdiği önem ve deneyselliğe duyduğu istek ortaya görsel bir başyapıt çıkmasına sebep oldu.”

TONI JAZZ

Öğretmen

“Gençliğine rağmen yeteneğini, profesyonelliğini, detaylara verdiği önemi, yaratıcılığını ve duyarlılığını gözlemlemek inanılmazdı. Hatasız bir stili ve önünde onu bekleyen başarılı bir geleceği var. Efe Tuncay ile çalışmak bir ayrıcalık ve zevkti.”

CİHAN ALÇIN

Dövüş Sanatları Eğitmeni

“Efe Tuncay ile organizasyonum için bir reklam filmi projesinde çalıştık. Mesajı olabilecek en güçlü biçimde vermek adına, farklı perspektifler kullanmakta çok başarılı. Çok iyi bir işti!”