top of page

02

#Hakkımda

Biyografi

17 Nisan 1995 tarihinde Ankara’da doğdum. Eğitim hayatıma Tevfik Fikret okulunda başladım. Burada sekiz yıl boyunca Fransızca eğitimi aldım. Mezun olmamala birlikte Ankara Güzel Sanatlar Lisesi’nin yetenek sınavlarına...

IMG_0843_444.jpg
_DSF5640_2.jpg

Filmografi

Aşağıdaki butona tıklayarak filmografimin yer aldığı sayfaya gidebilir ve yıllar içinde ürettiğim video prodüksiyon işlerinin listesini inceleyebilirsiniz.

Referans

"Hem sloganımıza, hem de samimi marka duruşumuza oldukça güzel uyum sağlayan fikirler üretti ve üstünde karar kıldığımız senaryoyu çok profesyonel bir şekilde hayata geçirdi. Oldukça pozitif yönde yorumlar aldığımız bu reklam projesinin ardından, Efe Tuncay’ın birlikte çalışması kolay, net, çözüm odaklı ve hızlı biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.”

Nisa Emanet

Decathlon Sosyal Medya & PR Uzmanı

FV-01.jpg
ACAA-03.jpg

Referans

“Efe Tuncay 2019 Nisan ayında şirketimiz adına bir reklam projesi hazırladı ve yaptığı iş ile takdirimizi kazandı. Enerjisi, profesyonel yaklaşımı ve hevesli duruşuyla size de katkı sağlayacağı kanaatindeyim.”

Selahattin Birgül

BluTV Sanat Yönetmeni

Referans

“Paul Blest grubunun üyeleri olarak, Efe Tuncay ile çalışmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. İlk video klibimizi çekerek harika bir projeye imza attı. Yaptığı iş Alcoi'de büyük beğeni topladı. Gelecekte tekrar birlikte çalışmayı umuyoruz.”

Paul Blest

İspanyol Rock Grubu

ACAA-02.jpg
İletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

İletişime
Geç

Kafanda soru işaretleri oluştuysa iletişime geçmekten çekinme...

bottom of page